Varování před podvodníky - více zde

NFPDP - Nadační Fond Proti Dluhové Pasti
800 100 900BEZPLATNÁ LINKA právní POMOCI

Obdrželi jste vyrozumění o zahájení exekuce nebo dražební vyhlášku?

Obdrželi jste vyrozumění o zahájení exekuce nebo dražební vyhlášku?

Vyrozumění doručuje soudní exekutor povinnému (dlužníkovi), oprávněnému (věřiteli), případně dalším osobám nebo orgánům.
Povinný (dlužník) nesmí od doručení vyrozumění nakládat se svým majetkem (až na výjimky, např.
obstarávání životních potřeb).

Dražební vyhlášku můžete očekávat tehdy, když delší dobu nesplácíte své závazky (hypotéku, půjčku, úvěr apod.) a věřitel se rozhodne podat návrh na exekuční řízení. Obvykle vás o tom informuje, návrhu na exekuci navíc předchází celá řada výzev, abyste zaplatili, co dlužíte. Soudní jednání nějakou dobu trvá a dražební vyhláška se zpracovává až ve chvíli, kdy o ní rozhodne soudní exekutor.

Jde o vaši poslední šanci zachránit si střechu nad hlavou. Jakmile je vám dražební vyhláška doručena, co nejdříve nás kontaktujte. Jedná se o boj s časem, my jsme však připraveni ho vyhrát. Čím dříve se nám ozvete, tím vyšší máte šanci, že vám ještě dokážeme pomoci. Nemovitost zachráníme a vy nepřijdete o svůj domov.

Nadační fond proti dluhové pasti Vám zcela zdarma zreviduje (zkontroluje) zdali je zahájení exekuce dle platných zákonů v ČR. Abychom Vám mohli pomoci zašlete dokument jako přílohu v kontaktnímu formuláři.

Využijte naší on-line poradnu

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi Podmínkami o ochraně osobních údajů.

První banky slibují další odpouštění dluhů.
Které to budou?

Zobrazit článek

Výkaz činností NFPDP za rok 2022 - více zde