Vážení zákazníci, z důvodu výměny elektroměrů v celé budově bude dne 11.6.2024 z technických důvodů zavřeno. Děkujeme za pochopení.

NFPDP - Nadační Fond Proti Dluhové Pasti
800 100 900BEZPLATNÁ LINKA právní POMOCI

Požádejte o finanční příspěvek

Přímá finanční pomoc

V odůvodněných případech jsme schopni poskytnout přímou finanční pomoc. Je však nutné osobní setkání pro posouzení případu klienta (určeno především pro rodiče samoživitele, starobní a invalidní důchodce, osoby s těžkým zdravotním postižením).

Získání prostředků analýzou vaší situace

Jedná se ve vašem případě o druhotnou platební neschopnost, nebo vám prostě jen někdo nezaplatil za práci či zboží? Podepsali jste nerozvážně nějaký ručitelský závazek, nebo vás někdo zkrátil na právech (pojistka, soudní rozhodnutí, výživné atd.)? Velmi často se setkáváme s případy, kdy dlužníkem se stane jednoduše ten, komu někdo dluží nebo kdo mu způsobil škodu. Úhrada takových prostředků by situaci zcela vyřešila. Jsme schopni tyto případy analyzovat a pomoci s jejich řešením. Je však nutné osobní setkání pro posouzení vašeho případu.

Veřejná sbírka

V odůvodněných případech jsem schopni zřídit také veřejnou sbírku k získání finančních prostředků. Opět je ale nutné osobní setkání pro posouzení vašeho případu (možnost je určena především pro rodiče samoživitele, starobní a invalidní důchodce, osoby s těžkým zdravotním postižením).

Na osobní schůzku doporučujeme si připravit co nejvíce podkladů, které máte k dispozici a které nám pomohou co nejlépe analyzovat vaši situaci a sestavit to nejlepší řešení.

Požádejte o příspěvek ještě dnes

Ať už se aktuálně nacházíte v exekuci nebo v jiné dluhové pasti, požádejte o příspěvek ještě dnes. Stačí vyplnit formulář níže, nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

Využijte naší on-line poradnu

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi Podmínkami o ochraně osobních údajů.

První banky slibují další odpouštění dluhů.
Které to budou?

Zobrazit článek

Výkaz činností NFPDP za rok 2022 - více zde